Home page > Aktuality > Přebor rezortu MO ve futsalu 15. - 16. ledna 2020

Přebor rezortu MO ve futsalu 15. - 16. ledna 2020

Ve dnech 15. - 16. ledna 2020 proběhl ve sportovní hale na Ruzyni přebor rezortu MO ve futsalu. Tohoto tradičního lednového přeboru se účastnilo 13 družstev a konkurence byla opravdu veliká. Hradní stráž do přeboru postavila družstvo složené z vojáků druhého praporu Hradní stráže vedené kapitánem Davidem Musilem.

V základní skupině narazili postupně na Jince, Vojenskou policie Praha a Strakonice. Skupinu s přehledem vyhráli s celkovým skóre 7:0. Ve čtvrtfinále je čekal silný soupeř ‑ futsalisté Univerzity obrany Brno, kteří přijíždějí každý rok s velkými ambicemi. Naši borci je dokázali porazit 3:0 a postoupit tak do bojů o medaile.

V semifinále narazili na tým z Hranic na Moravě, ačkoliv měli „Hraďáci“ po celý zápas převahu, nedokázali ji přeměnit v góly a nakonec prohráli 0:1 a čekal je tak boj o bronzovou příčku.

O třetí místo svedli tuhý boj s vojáky z Prostějova, situace se opakovala, družstvo Hradní stráže nedokázalo svoji převahu v držení míče doplnit o góly. Prohra 0:2 bohužel odsoudila naše futsalisty na nepopulární čtvrté místo. Ale i tak, děkujeme všem hráčům za příkladnou reprezentaci Hradní stráže. Nejlepším brankářem turnaje byl navíc zvolen náš Vít Ducheček.

Složení týmu: David Musil, Zbyněk Černý, Zdeněk Fantl, Pavel Šíma, Lukáš Šlehofer, Vít Ducheček, Karel Pecha, Jiří Šebek, Vojtěch Novotný, Michal Motyčka a Ondřej Martikán.

Autor článku: kapitán Kamil Masařík

 

Nahoru